TSYD Bursa Şubesinde Mehmet Ali Ekmekçi güven tazeledi

Esmanur GÜLBAHAR/ Ersel NALBANT /HERKES DUYSUN

BURSA (İGFA) – TSYD Bursa Şubesi mevcut başkanı Mehmet Ali Ekmekçi ve lider adayı Cemal Ekentok, Medya Restoran’da düzenlenen genel konseyde yarıştı.

Kongreye, Bursa İnternet Gazetecileri Derneği Başkanı Mesut Demir ve Bursa Büyükşehir Belediye Lider Vekili Fethi Yıldız da iştirak sağladı.

Bursa Gazeteciler Cemiyeti Lideri Nuri Kolaylı’nın divan başkanlığını yaptığı genel şura üyelerin ağır iştirakiyle gerçekleşti. Kongre, başkanlık divanı seçimiyle başladı.

Genel heyette faaliyet ve kontrol raporları ve genel gelir-giderlerin okunup ibra edildi.

Kongrede yaptığı konuşmasına üyelere teşekkür ederek başlayan TSYD Bursa Şubesi Başkanı Mehmet Ali Ekmekçi, başkanlık süreci boyunca yaptığı ve tekrar seçilirse yapacağı projeleri anlattı. Daima birlikte TSYD bayrağını üst çekmek için uğraş ettiklerini tabir eden Lider Ekmekçi, “Bütçemiz doğrultusunda kimseye hamile kalmadan TSYD markasının tartısını taşıdık. Mesleğimizde birincil öncelik olması gereken hürmet, ahlak ve bedel yargılarından asla vazgeçmedik. TSYD birçok spor koluna kapılarını açtı. Ayakları yere basan vaatlerle proje üretmeye devam ettik. Tenkitleri de can kulağıyla dinledik ve dinlemeye devam edeceğiz. Biz birlikte olmazsak muvaffakiyetler yavan kalır. Üyeleri oluştururken mesleğin içinde olan şahısları seçtik. Kuralları bilen, mesleksel manada geleceğe katkı sunan şahıslarla yol muvaffakiyete ulaşacaktır. Ülkü amaçlarımızdan bir tanesi olan, bir spor çalıştayı gerçekleştirmek istiyoruz. Hepinize teşekkür ediyorum.” diye konuştu.

Göreve geldiğinde yapmak istediği projelerden bahseden TSYD Lider adayı Cemal Ekentok, “Bizim misyonumuz, üyelerimizin memnunluğu ve bu derneğin Bursa Şubesindeki aidiyet hislerinin artmasıdır. Spor medyası güç günler geçiriyor. Salonlarda, medyadan arkadaşların bulunması için çalışmalar yapacağım. Kongrenin iyi olmasını diliyorum.” biçiminde konuştu.

Konuşmalar sonrasında oy kullanımına geçildi.

MEHMET ALİ EKMEKÇİ İNANÇ TAZELEDİ

Oylamayla yapılan seçim sonucunda TSYD Bursa Şubesi Başkanı, Mehmet Ali Ekmekçi oldu.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir