Mehmet Ali Erbil’e TikTok’ta ‘Ronaldo’ tuzağı!

Mehmet Ali Erbil, dört yıl evvel meskeninin banyosunda ayağının kayması sonucu düşmüş ve kırılan kaburgaları akciğer zarını yırtarak iç kanamaya neden olmuştu. Kaçış sendromu (Kılcal damarlardan sıvı sızıntıları sonucu kan basıncında süratli düşüş ile alakalı akut ve şiddetli tekrarlayan ataklar) hastalığı da nükseden ve bu süreçte ekranlardan uzak olan Mehmet Ali Erbil, başarılı geçen tedavisinin akabinde eski günlerine geri döndü.

TİKTOK HESABI AÇTI

Yaşadığı sıhhat sıkıntılarından sonra ekranlardan uzak kalan Mehmet Ali Erbil, son vakitlerin en fenomen uygulaması TikTok’ta hesap açtı. Burada yaptığı canlı yayınlarda takipçilerinden değerli armağanlar istemesi, “Bu Onur hala otomobil yollamadı. Bu kadar cimri mi?” gibi sözleri geçtiğimiz günlerde gündeme olmuştu.

VİDEOSU GÜNDEM OLDU

Erbil’in canlı yayına giriş yaparken lisanını çıkarıp sallaması, “TikTok’çu geldi hanım” diye bağırması toplumsal medya gündemine bomba üzere düşerken birçok takipçisi de tenkitte bulundu.

“BENİ BU TÜRLÜ SEVDİNİZ”

Kanal D Haber’de tenkitlere cevap veren Erbil, “Allah Allah, ben 50 yıldır böyleyim kardeşim, bilmiyor musunuz yani, beni bu türlü sevdiniz, bu türlü kabullendiniz. Çarkıfelek üzere göz göze gelmeyi seyirciyle gelmeyi özlemiştim….o tarafımı tatmin ediyorum” dedi.

“TikTok’ta armağan savaşı veriliyor” diyen Erbil şöyle devam etti; “Kim hediyeyi en fazla alırsa o birinci oluyor. Bağırıyoruz, haydi bana yolla bana yolla..Yoksa armağan yollamış para olmuş değerli değil.”

RONALDO İLE KONUŞTUĞUNU DÜŞÜNDÜ

Mehmet Ali Erbil’in evvelki gün TikTok’ta yaptığı canlı yayın gündem oldu. Erbil, yayın sırasında ünlü futbolcu Cristiano Ronaldo ile konuştuğunu zannederek uydurma bir hesap tarafından tuzağa düştü.

UYARILARI ÖNEMSEMEDİ

Erbil, Ronaldo ile konuştuğunu sanarken düzmece hesap ünlü futbolcunun görüntüsünü kullandı. O anlarda çok heyecanlanan Erbil, izleyicilerden gelen ihtarları bile okumadı ve kandırıldığını anlayamadı.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir