Fulden Uras’ın tarifsiz acısı: Sana sarılabilmek için neler feda ederdim!

Daha evvel göğüs kanserine yakalanan ve tekraren sefer ameliyat olan Fulden Uras, yaklaşık 700 bin takipçisinin bulunduğı Instagram hesabından, geçmiş yıllara ilişkin hastane odasından bir fotoğrafını paylaştı. Beş yıl evvel hayatını yitiren annesi Müge Akkoyunlu’yu da anan sanatçı, takipçilerini duygulandıran şu iletisi yazdı:

Benim canım yanıyor ameliyattan, onun canı yanıyor evladının acısından! Annelik bu türlü bir şey. Hüner doğurmakta değil! Yıl çok eski. Ben yeniden İngiltere’de en şiddetli ameliyatlardan birini geçirmişim ve yanı başımda meleğim anneciğim. Değer bilin geç olmadan! Bir sesini duymak için, bir sarılabilmek için neler feda ederdim bilemezsiniz.

“KAVUŞACAĞIZ MELEĞİM”

Fulden Uras’ın annesi Müge Akkoyunlu, 2017 yılında geçirdiği ağır enfeksiyon nedeniyle kaldırıldığı hastanede hayatını kaybetmişti. Ünlü müzikçi, annesinin mezarı başında da bir paylaşım daha yaptı ve “Kavuşacağız meleğim rahat uyu” norunu düştü.

“TARİFSİZ ACILAR İÇİNDEYİM”

Sanatçı, Temmuz 2019’da annesi Müge Akkoyunlu’nun fotoğrafını yayınlayıp, “İki sene oldu sen gideli annem. Mügoşum tarifsiz acılar içindeyim. Bu dünyada yeterli ki senin evladın olarak yaşıyorum. Kavuşana dek parıltılar içinde uyu. 16-07-2017 hayatımın en acı günlerinden biri” tabirlerini kullanmıştı.

“KAÇ AMELİYAT OLDU, SAYISINI UNUTTUM”

Fulden Uras, sıhhat problemleriyle ilgili Şubat 2022’de sevenlerinden dua istemişti: Bitmeyen zahmetim. Üç gündür beni tekrar perişan eden ağrılar ve sonuç tekrar ameliyat. Artık kaç ameliyat oldu saymıyorum, sayısını unuttum! Sağ göğüs seninle başım kederde. Dualarınızı eksik etmeyin dostlar. Allah herkese şifa versin, ötesi yok.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir